Post Image

Halı Yıkama Nerede Yaptırılır?

Soruna cevap vereceğiz bugün.Başta halılarımızı neden yıkamalıyız.

Halılar doğrudan ayaklarımızla temas ettikleri için yüzey ile ayaklarımız arasında bir koruyucu görevi taşırlar. Fakat üzerlerinde biriktirdikleri tozlar ve partiküller nedeniyle ayaklarımızla temas ettiklerinde cilt hastalıklarına ya da biriken tozun uçuşmasıyla solunum yolu enfeksiyonlarına neden olabilirler. Halı yıkamak bu anlamda sağlık sorunlarının önüne geçebilir.

Ne Sıklıkla Halılarımız Yıkamalıyız?

Halılar kirlenme düzeylerine göre değişmektedir.Fakat uzmanların tavsiyesine göre yılda en az 4 kere yıkanmalıdır. Aksi takdirde halı üzerinde biriken tozlar sağlık sorunlarına neden olacaktır.

Halılarımızı Neden Yıkatmaya Vermeliyiz?

Hepimiz biliriz ki halı yıkama da suyun fazla kullanıldığını Halı Yıkama da kullanmış olduğumuz makinalar suyu en tasarruflu şekilde kullanır. Bu şu demektir ki halılarınız yıkanırken kesinlikle su israfı önlenmektedir.Hele ki bu yıllarda bir de İstanbul da su sıkıntıların olabileceğini ön gören uzmanlar sularımızı düzgün bir şekilde kullanmaya tavsiye ediyor aksi taktirde gelecek nesiller sıkıntı yaşayabilirler.

Halı Yıkama Nerede Yaptırılır?

Halı Yıkama en iyisi Keklikler Halı Yıkama yaptırılır nedeni merak ediyorsunuzdur.İşlerini layiki ile yaptıklarını emin olabilirsiniz ama eğer emin olmadıysanız gidip şubelerine bakabilirsiniz size iyi bir şekilde karşılayacaklardır.Halılarınızı piyasanın en iyi halı şampuanları kullanmaktalar. Halı Yıkama konusunda baya kendilerine geliştirmişler ve baya hız bir şekilde hizmet vermekteler

İletişim Bilgileri;

Keklikler Halı Yıkama

Adres: Kavakpınar Mahallesi , Cemil Meriç Caddesi No 82, 34899 Pendik/İstanbul

Tel: 0(216) 397 24 34 – 0(535) 484 81 34

İnternet Sitesi: www.kekliklerhaliyikama.com